مدیر خانواده و ازدواج نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها خبرداد

دوره تکمیلی آموزش مشاورین ازدواج دانشجویی

دوره تکمیلی آموزش مشاورین ازدواج دانشجویی

به گزارش بیست و یکم، مدیر خانواده و ازدواج نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها اعلام نمود: بیشتر از 100 مشاور پیش از ازدواج و کارشناس خانواده در دوره تکمیلی آموزشی چهار روزه مشهد مقدس شرکت کردند.


به گزارش بیست و یکم به نقل از ایسنا، حجت الاسلام سید محمد هاشمی در مراسم آغازین دوره تکمیلی آموزش مشاورین پیش از ازدواج و کارشناسان خانواده که در مشهد مقدس برگزار شده بود، اظهار داشت: سامانه همرسان در امتداد همسان گزینی اساتید، کارکنان و دانشجویان مجرد دانشگاه های کشور بر پایه واسط و مشاور افتتاح شد.
وی با اشاره به بکارگیری هوش مصنوعی در این سامانه گفت: متقاضیان ازدواج با ثبت نام و پاسخ به ۸۰ سوال متناظر می توانند از بین افراد این سامانه همسان خودرا جستجو و با مراجعه به کارشناسان، جلسات آشنایی را برگزار کنند.
مدیر خانواده و ازدواج نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها با اشاره به این که جوانان برای انتخاب آگاهانه و داشتن زندگی پایدار از تخصص مشاوران پیش از ازدواج در مراکز دانشگاهی بهره مند می شوند، بیان کرد: برای تاسیس مراکز مشاوره همرسان در دانشگاه ها، ۱۲۰ کارشناس و مشاور پیش از ازدواج سراسر کشور در دوره آموزشی تکمیلی مشهد مقدس شرکت کردند.
وی درباره ی فعالیت افراد آموزش دیده این کارگاه ها اشاره کرد: شرکت کنندگان با دریافت مجوز، در دفاتر مشاوره نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه های استانها به متقاضیان ازدواج خدمات رایگان ارائه می دهند.
به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، حجت الاسلام هاشمی در آخر اشاره کرد: این دوره برای کارشناسان و مشاوران دیگر دانشگاه های کشور در سامانه آموزش مجازی دانشگاهیان به شکل بر خط، درس سازی می شود.
منبع:

1401/09/09
10:37:19
0.0 / 5
396
تگهای دوره تکمیلی آموزش مشاورین ازدواج دانشجویی: آموزش , خدمات , دانشگاه , شركت
این مطلب بیست و یکم را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
بیست و یکم