خرید زمین در کلاردشت

خرید زمین در کلاردشت

در طی سال‌های اخیر و با مهاجرت بسیاری از شهر نشین‌ها به مناطق شمالی، قیمت زمین در کلاردشت نیز به شکل قابل توجهی، افزایش یافته است.


خرید زمین در شمال ایران، یکی از اید‌های سودآور و کم ریسک برای سرمایه‌گذاری است. در طی دهه اخیر در اکثر مناطق شمالی ایران، قیمت زمین افزایش یافته است. با توجه به روند خشکسالی در کشور و بحران آب، این پیش بینی وجود دارد که ارزش زمین‌های شمال ایران، در آینده نزدیک نیز چند برابر شود. کلاردشت یکی از مناطق زیبا و جذاب استان مازندران است که هر ساله مسافران و توریست‌های بسیاری را جذب می‌کند. در طی سال‌های اخیر و با مهاجرت بسیاری از شهر نشین‌ها به مناطق شمالی، قیمت زمین در کلاردشت نیز به شکل قابل توجهی، افزایش یافته است.

برای خرید زمین در کلاردشت می‌توانید از این لینک اقدام نمایید. یکی از شهرک‌های لوکس کلاردشت، شهرک پارمیس کلاردشت می‌باشد، که از برای خرید و فروش آپارتمان در شهرک پارمیس کلاردشت میتوانید در سایت پست ملک اقدام نمایید. روستای طبرسو کلاردشت، به باور تاریخ نگاران، بیش از هزار سال قدمت دارد. این روستای دنج و بکر در منطقه کلاردشت واقع است. طبرسو از سمت شمال با دشت کلاردشت، از سمت جنوب با  جنگل های البرز، از سمت غرب با روستای لاهو و از سمت شرق با روستای پی قلعه هم مرز است. به طور کلی ۶۵ خانواده به صورت بومی در روستای طبرسو کلاردشت زندگی می کنند و جمعا حدود ۳۵ خانواده نیز به صورت فصلی در این روستا سکنی دارند.

آب و هوای روستای طبرسو کلاردشت معتدل است و می تواند منطقه ایده آلی برای سپری کردن تابستان های گرم و طولانی باشد. قیمت زمین و ویلا در روستای طبرسو کلاردشت در این لینک قابل دسترس می‌باشد. روستای اویجدان، بر اساس آمار سال ۱۳۹۵ حدود ۴۳۱ نفر جمعیت بومی دارد، این روستا در بخش کلاردشت استان مازندران واقع شده است. روستای اویجدان کلاردشت با فاصله نزدیک در شمال شرقی کلاردشت، به همسایگی روستای تلوچال و لش‌سر می‌باشد. اویجدان، رودخانه سردابرود در سمت شرق خود دارد و خیابان ارکیده از میان آن عبور کرده است و توسط خیابان چکاوک منشعب از ارکیده به تلوچال وصل می‌شود. اکثر زمین‌های اویجدان دارای سطح هموار هستند که قیمت ساخت ویلا در اویجدان را پایین نگه می‌دارد. در سال ۱۴۰۱ قیمت زمین‌ در اویجدان چنانچه داخل بافت باشد، از حدود ۶ میلیون تا ۱۱ میلیون تومان به ازای هر متر مربع برآورد شده‌اند. در سالهای اخیر ساخت ویلاهای لوکس در اویجدان رشد چشمگیری داشته‌اند و به دلیل نزدیکی به کلاردشت و زمینهای مسطح این رشد در حال افزایش بوده و فرصت‌های زیادی را برای سرمایه‌گذاری فراهم نموده است.

1401/08/10
20:35:34
0.0 / 5
559
تگهای خرید زمین در کلاردشت: رپورتاژ , سایت , متخصص , مشاوره
این مطلب بیست و یکم را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
لینک دوستان بیست و یكم
بیست و یکم