رئیس سازمان امور دانشجویان تاكید كرد

ضرورت آموزش دانشجویان برای گذر از مسائل مبتلا به کرونا

ضرورت آموزش دانشجویان برای گذر از مسائل مبتلا به کرونا

به گزارش بیست و یکم، رییس سازمان امور دانشجویان اظهار داشت: همه دانشجویان فرزندان ما و عضو خانواده بزرگ دانشگاهیان کشور هستند، بدین سبب باید حداکثر تلاشمان را به کارگیریم تا دانشجویان با کمترین مشکل، سال تحصیلی جدید را شروع کنند و بدون دغدغه به مسائل علمی خود بپردازند.


به گزارش بیست و یکم به نقل از ایسنا، دکتر هاشم داداش پور در هفتادمین نشست معاونان دانشجویی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی سراسر کشور که به میزبانی دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد، اظهار داشت: از سرگیری کامل آموزش حضوری دانشگاه ها بعد از غلبه بر ویروس منحوس کرونا اتفاق مبارکی است که با نقش آفرینی مؤثر معاونان دانشجویی، همکاران و کارشناسان این حوزه، خاطره ماندگاری را در اذهان دانشجویان به جای خواهد گذاشت.
دکتر داداش پور افزود: البته بازگشایی کامل دانشگاه ها بعد از دوسال آموزش مجازی به سبب همه گیری کرونا، چالش هایی را هم با خود به همراه دارد که معاونان دانشجویی باید برای مواجهه با آنها برنامه ریزی لازم را انجام دهند و همچون گذشته در میدان حضور یابند.
معاون وزیر علوم خاطرنشان کرد: بخش قابل توجهی از دانشجویان به علت تعطیلی آموزش حضوری و عدم تعامل با دانشجویان در محیط دانشگاه، تجربه دانشجویی نداشته اند و بنابراین باید برنامه ریزی نماییم تا این عزیزان در کوتاهترین زمان ممکن از این چالش عبور کنند.
رئیس سازمان امور دانشجویان با تکیه بر لزوم آموزش دانشجویان برای گذر از مسائل مبتلا به کرونا، اظهار نمود: باید شیوه ها و مهارت های ارتباطی مؤثر، زیست سالم دانشجویی، تاب آوری در رویارویی با سختی ها و بازگشت به شرایط آموزش حضوری را در دستور کار قرار دهید.
دکتر داداش پور در انتها ضمن اشاره به مسائل صنفی و رفاهی دانشجویان و تأثیر اجرای قانون آزادسازی نرخ ارز بر قیمت تمام شده غذای دانشجویان به معاونان دانشجویی دانشگاه ها اطمینان داد: دولت و مجموعه سازمان برنامه و بودجه، سازمان امور دانشجویان و صندوق رفاه جلسات هماهنگی گوناگونی را برگزار کرده اند و راهکارهای مختلف را بررسی و عرضه می کنند تا مشکل تغذیه دانشجویان را سرو سامان دهند.
به نقل از وزارت علوم، هفتادمین نشست معاونان دانشجویی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی سراسر کشور به مدت سه روز از ۱۶ لغایت ۱۸ شهریور ماه به میزبانی دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.1401/06/18
23:25:00
0.0 / 5
458
تگهای ضرورت آموزش دانشجویان برای گذر از مسائل مبتلا به کرونا: آموزش , دانشگاه , مجازی , محقق
این مطلب بیست و یکم را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
بیست و یکم