از سوی ستاری؛

دستیار معاون علمی در حوزه معدن انتخاب شد

دستیار معاون علمی در حوزه معدن انتخاب شد

به گزارش بیست و یکم سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با صدور حکمی دستیار خود در حوزه معدن را منصوب نمود.به گزارش بیست و یکم به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سورنا ستاری با صدور حکمی «حمیدرضا شاهوردی» را بعنوان دستیار خود در حوزه معدن منصوب نمود.
در این حکم، سورنا ستاری آورده است:
«با عنایت به تعهد، تجارب ارزشمند و اشراف جنابعالی به «زیست بوم نوآوری و فناوری حوزه معدن، فرآوری معدنی و صنایع متالورژی کشور» و در جهت گسترش تولید دانش بنیان در نهادها و شرکتهای بزرگ اقتصادی در این عرصه جنابعالی را به باعث این حکم بعنوان «دستیار معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری» منصوب می نمایم.
گسترش اقدامات و برنامه های عملیاتی به دستگاههای اجرایی، نهادها و سازمان های موثر در حوزه های تولید و خدمات کشور، امری ضروری و نتیجه بخش است.
لذا انتظار می رود؛ ضمن اتخاذ نگاههای ملی و فرادستگاهی، «توجه به ظرفیت های قانونی و نهادی زیست بوم نوآوری و فناوری کشور»، «توان کارشناسی تخصصی موجود در ستادهای توسعه فناوری»، «توانمندی های شرکتهای دانش بنیان» و «بهره مندی از دستاوردهای آن ها» نسبت به هم افزایی و تعامل با دستگاههای ذیربط اقدام نمایید.
دوام توفیقات جنابعالی را از درگاه خداوند متعال مسالت می نمایم.»


منبع:

1401/02/06
23:29:23
0.0 / 5
510
تگهای دستیار معاون علمی در حوزه معدن انتخاب شد: تولید , خدمات , دانش بنیان , دستگاه
این مطلب بیست و یکم را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لینک دوستان بیست و یكم
بیست و یکم